Szkoła Tańca Poznań, nauka tańca, kurs tańca Poznań
AKTUALNOŚCI
Aktualności i Nowe Kursy

KURSY TAŃCA
LATINO SOLO
UŻYTKOWY TANIEC TOWARZYSKI
KURS DLA SINGLI
TANIEC DLA DZIECI Ruszyły zapisy na nowy sezon taneczny wrzesień 2022-czerwiec 2023 na następujące zajęcia:
PIERWSZY TANIEC
LEKCJE INDYWIDUALNE

Cennik zajęć
GRAFIK ZAJĘĆ
Zapisy na kursy

O Szkole Tańca JAWOR
Historia Szkoły Tańca
Klub Tańca Towarzyskiego
Referencje i Dyplomy
Instruktorzy

Turnieje Tańca
XLII Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego "Wiosna 2022" Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT - 14.05.2022 Suchy Las
Galerie
Galerie Fotografii
Galeria filmów VIDEO

Kontakt
Lokalizacja Szkoły
Zadaj pytanie


  O SZKOLE TAŃCA JAWOR

Historia Szkoły Tańca

Taniec towarzyszył ludziom od zawsze. Był i jest nadal odtrutką na liczne stresy, zmartwienia i chandry. Tańcząc zapominamy o wszystkim co przykre i stajemy się zrelaksowani, odprężeni. Taniec daje nam satysfakcję i poprawia samopoczucie.

Prawdziwym autorytetem, pasjonatem i profesjonalistą w dziedzinie tańca jest Stanisław Jawor - twórca i właściciel powszechnie znanej SZKOŁY TAŃCA JAWOR Poznań. Funkcjonuje ona od ponad 40 lat i jest najstarsza nie tylko w Wielkopolsce, ale i w całym kraju. Tutaj już trzecie pokolenie rozwija swe umiejętności taneczne. Laury jednak nie przychodzą same, aby stać się mistrzem tańca, należy zacząć od początku, od podstaw. Dobrym przewodnikiem, który odkryje przed nami arkana sztuki tanecznej jest właśnie pan Stanisław Jawor. Jego SZKOŁA TAŃCA JAWOR na dwie siedziby - przy ulicy Dożynkowej oraz przy Alei Wielkopolskiej. Cała kadra nauczycielska nieustannie sie szkoli, żeby być ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tańca na bieżąco.

SZKOŁA TAŃCA JAWOR jest dla wszystkich. Mogą tutaj uczęszczać dzieci (grupy 6-8 lat). Dla nich szkoła proponuje trzy opcje: kursy tańca towarzyskiego i nowoczesnego oraz tańce dyskotekowe. Działa także Klub Sportowego Tańca Towarzyskiego oraz Formacja Tańca Nowoczesnego.

Z kolei w przypadku młodzieży i dorosłych (grupy 14-18 lat, powyżej 18 lat, seniorzy) szkoła proponuje kursy tańca towarzyskiego, w tym walc angielski, samba, mambo, salsa, cha-cha, jive, rock`n`roll, foxtrot, blues, tango, walc wiedeński. Można także uczęszczać na kursy tańca nowoczesnego: funky jazz, hip-hop, jazz oraz kursy specjalistyczne, na przykład jednego tańca: salsy, rock`n`rolla czy tanga argentyńskiego.

W SZKOLE TAŃCA JAWOR działa także Klub Miłośników Tańca dla dorosłych i seniorów, w którym pasjonaci spotykają się raz albo dwa w tygodniu, żeby potrenować. Istnieje też Klub Sportowego Tańca Towarzyskiego DZIUPLA , przygotowujący dzieci, młodzież i dorosłych do startów na turniejach tanecznych, jednym słowem kreuje przyszłych mistrzów, czasem wielkie talenty. Aby jednak taki poziom osiągnąć, trzeba zaliczyć sześć stopni. Im stopień wyższy, tym tańce stają się bardziej bogate i atrakcyjne.

Każdy z tańców proponowanych przez SZKOŁĘ TAŃCA JAWOR ma swoją historię i tajemnice. Taniec może zupełnie nas zmienić na lepsze i dzięki niemu nasze życie stanie się na pewno bogatsze i ciekawsze.
   Obejrzyj fotografie:


Aktualności - Kursy Tańca - O szkole Jawor - Turnieje Tańca - Galerie - Kontakt
© Szkoła Tańca Towarzyskiego JAWOR Poznań 2010
Wykonanie serwisu, hosting, pozycjonowanie:
Wielkopolski Portal Internetowy CyberWielkopolska
2010